ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

11/09/2010

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2010 Βάρη,Βούλα,Βουλιαγμένη.(Αποτελέσματα και Σταυροί Υποψηφίων)


 
Αναλυτικά τα αποτελέσματα όλων των συνδυασμών.
Αριστερά αναγράφονται οι σταυροί κάθε υποψηφίου/ας

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΒΑΡΗ-ΒΟΥΛΑΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΛΑΣ)

419 ΚΑΡΤΣΩΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ
364 ΦΕΡΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΒΑΝΑ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
342 ΠΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
283 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
258 ΠΑΡΘΕΝΟΓΛΟΥ ΡΟΔΟΛΦΟΣ (ΡΟΥΝΤΗ) του ΠΑΣΧΑΛΗ
219 ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
173 ΒΙΣΒΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
168 ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
158 ΜΑΝΙΤΑΡΑ (ΘΕΟΧΑΡΗ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
134 ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
117 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
73 ΠΑΡΑΛΙΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΒΑΡΗ-ΒΟΥΛΑΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΥΛΑΣ)

662 ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
654 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
564 ΔΑΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
333 ΚΑΡΑΓΙΑΝ ΩΣΑΝΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΚΕΒΟΡΚ
322 ΚΑΣΙΔΟΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
281 ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΑΛΕΞΙΑ-ΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ
261 ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
223 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
218 ΝΙΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
208 ΣΚΟΥΛΟΥΔΗ ΑΝΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
204 ΣΦΗΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
199 ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
189 ΜΠΕΛΕΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
187 ΓΚΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
159 ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
147 ΑΡΓΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
139 ΡΕΠΑΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ
138 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
113 ΚΩΣΤΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
103 ΜΟΥΓΙΑΚΟΥ-ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
101 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΘΗΝΑ (ΤΙΝΑ)του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
100 ΤΡΟΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
100 ΚΑΛΛΙΕΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
89 ΚΟΥΡΕΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
88 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
76 ΓΙΑΛΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ
70 ΣΠΑΓΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
69 ΔΕΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗΣ του ΦΑΙΔΩΝΑ
54 ΚΑΖΟΥΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΜΥΝΤΑ
45 ΚΟΡΙΤΣΟΓΛΟΥ ΙΠΠΠΟΚΡΑΤΗΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΒΑΡΗ-ΒΟΥΛΑΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (ΛΟΙΠΕΣ ΕΚΛΟΓΙΚΕΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ)

244 ΚΟΝΤΟΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
183 ΠΑΝΑΣ ΣΠΥΡΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ(ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
170 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
161 ΣΙΝΑ-ΧΟΒΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ(ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
129 ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΑΡΗ)
97 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΑΡΗ)
91 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΑΡΗ)
90 ΣΚΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ(ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
89 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΒΑΡΗ)
77 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ (ΛΟΛΟΣ)του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
71 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΒΑΡΗ)
70 ΚΡΟΜΥΔΑ (ΜΑΝΙΑΤΗ)ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ(ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
65 ΚΟΥΛΟΥΒΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
63 ΑΡΓΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ(ΒΑΡΗ)
38 ΔΙΔΙΛΗ-ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ (ΑΡΤΕΜΙΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ(ΒΑΡΗ)
37 ΣΚΟΥΦΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΒΑΡΗ)
34 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ –ΤΣΙΦΟΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΒΑΡΗ)
29 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ(ΒΑΡΗ)
25 ΒΑΔΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΒΑΡΗ)
21 ΒΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ(ΒΑΡΗ)

ΒΑΡΗ ΒΟΥΛΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΟΛΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΛΑΣ)

283 ΨΥΧΟΓΥΪΟΥ-ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
238 ΚΟΥΡΕΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
229 ΠΕΡΡΑΚΗ-ΑΜΠΕΛΙΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΙΩΑΝΝΗ
226 ΚΟΡΡΕΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
188 ΔΕΡΔΕΜΕΖΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΚΥΡΟΥ
178 ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ –ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΓΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
151 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
128 ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΝΤΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
104 ΖΑΝΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΛΟΥΚΑ
102 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
69 ΠΛΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
20 ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΒΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΒΑΡΗ ΒΟΥΛΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΟΛΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΥΛΑΣ)

424 ΒΑΜΒΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
348 ΑΓΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΒΕΡΟΝΙΚA του ΙΩΑΝΝΗ
298 ΣΤΑΜΠΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
291 ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
280 ΚΑΓΕΩΡΓΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
261 ΨΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
205 ΒΕΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
190 ΚΑΣΑΠΛΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
187 ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΙΑΝ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
174 ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
159 ΓΕΩΡΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
145 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
139 ΧΑΤΖΗΦΩΤΗ-ΓΚΟΓΚΟΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
132 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
125 ΡΑΠΤΗΣ-ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
117 ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
115 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
111 ΣΑΡΙΚΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
107 ΜΠΙΛΛΗΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΩΛΙΝΑ) του ΚΛΕΑΝΘΗ
103 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
96 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
90 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
86 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΝΑ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
83 ΖΕΡΒΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
83 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣTΟΥ
82 ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
67 ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
65 ΦΟΥΝΤΑ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΜΑΡΘΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
64 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
57 ΣΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΒΑΡΗ ΒΟΥΛΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΟΛΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ (ΛΟΙΠΕΣ ΕΚΛΟΓΙΚΕΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ)

130 ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
115 ΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΑΡΗ)
107 ΜΠΡΑΪΜΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΛΑΟΚΡΑΤΗ (ΒΑΡΗ)
94 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΒΑΡΗ)
92 ΚΑΡΑΛΗ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ (ΕΛΕΑΝΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
87 ΓΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΒΑΡΗ)
85 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
78 ΜΠΑΝΤΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΑΡΗ)
68 ΔΕΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΒΑΡΗ)
59 ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ(ΒΑΡΗ)
51 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ(ΒΑΡΗ)
45 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ(ΒΑΡΗ)
44 ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
39 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΙΩΑΝΝΗ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
36 ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
33 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΛΙΖΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΒΑΡΗ)
32 ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΒΑΡΗ)
25 ΚΟΛΛΙΑ ΑΝΝΑ –ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
24 ΒΕΡΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ (ΛΕΜΙ)του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
14 ΧΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΒΑΡΗ)

Δ.Α.Δ.Α. ΜΕ ΟΡΑΜΑ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΥΛΑΣ)

352 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
318 ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ (ΤΖΟΥΛΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
308 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
268 ΡΟΥΜΠΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
210 ΚΟΥΡΕΜΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
159 ΑΓΙΑΜΠΑΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΙΜΩΝΑ
159 ΔΕΚΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
156 ΚΛΩΣΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
145 ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥΛΑ - ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
133 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
119 ΡΑΠΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
113 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
108 ΚΟΣΣΙΔΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
106 ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
92 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
69 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΡΩΦΙΛΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
60 ΜΟΣΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
60 ΛΙΑΣΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
55 ΚΑΡΡΑ –ΛΑΪΟΥ ΦΑΝΗ (ΦΑΙΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
41 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
39 ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
33 ΣΤΥΛΟΓΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ –ΒΗΘΛΕΕΜ (ΜΙΛΛΥ) του ΠΑΥΛΟΥ

Δ.Α.Δ.Α. ΜΕ ΟΡΑΜΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΛΑΣ)

212 ΠΑΝΤΑΖΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
179 ΓΕΩΡΓΑΚΛΗ-ΜΑΝΩΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
174 ΚΟΛΛΙΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
166 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
162 ΦΕΡΝΑΝΤΕΣ ΤΣΕ-ΤΖΟΝ (ΙΩΑΝΝΗΣ) του ΓΚΙΛΙΕΡΜΕ-ΦΕΧΕΪΡΑ
141 ΨΑΛΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
136 ΤΣΑΧΑΚΗ-ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
118 ΣΚΑΡΠΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

Δ.Α.Δ.Α. ΜΕ ΟΡΑΜΑ (ΛΟΙΠΕΣ ΕΚΛΟΓΙΚΕΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ)

199 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ(ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
77 ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ(ΒΑΡΗ)
63 ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
58 ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ(ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
52 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ(ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
51 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ(ΒΑΡΗ)
50 ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΒΑΡΗ)
47 ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ(ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
44 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ(ΒΑΡΗ)
29 ΠΑΠΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΒΑΡΗ)
26 ΜΑΡΟΥΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΗ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ(ΒΑΡΗ)
19 ΜΑΡΑΓΓΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΙΩΑΝΝΟΥ(ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
17 ΚΑΜΠΑΝΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ(ΒΑΡΗ)
15 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ(ΒΑΡΗ)

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΑΡΗΣ-ΒΟΥΛΑΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΛΑΣ)

115 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΗΛΙΑ
95 ΡΟΠΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
81 ΒΑΛΑΗΣ ΤΙΜΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
72 ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ
57 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
51 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΓΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ –ΝΙΚΟΛΑΟΥ
32 ΛΕΝΤΩΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ –ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΑΡΗΣ-ΒΟΥΛΑΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΥΛΑΣ)

106 ΛΕΝΤΩΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
99 ΠΑΡΑΔΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
70 ΒΑΛΑΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ
69 ΡΟΠΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
68 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
60 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΥ
46 ΒΗΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
45 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
41 ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
40 ΒΑΓΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
39 ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΝΘΗ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ
38 ΣΥΡΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
31 ΚΟΚΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
30 ΧΟΥΜΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ
28 ΤΣΙΚΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
27 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
25 ΤΣΑΦΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
25 ΔΑΚΟΡΩΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΕΟΚΛΗ
22 ΚΟΡΔΕΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
21 ΦΡΑΓΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΑΡΗΣ-ΒΟΥΛΑΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (ΛΟΙΠΕΣ ΕΚΛΟΓΙΚΕΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ)

58 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ(ΒΑΡΗ)
42 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ(ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
30 ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΒΑΡΗ)
28 ΛΑΓΩΝΙΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
18 ΤΟΛΙΑ ΦΙΛΟΜΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ(ΒΑΡΗ)
17 ΧΑΡΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ(ΒΑΡΗ)
16 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ(ΒΑΡΗ)
11 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ(ΒΑΡΗ)
11 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ(ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
11 ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΒΑΡΗ)
7 ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ(ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
5 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ(ΒΑΡΗ)
4 ΜΠΟΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ(ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)

ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΒΑΡΗ-ΒΟΥΛΑ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΛΑΣ)

155 ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ)του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
124 ΓΕΡΙΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
81 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
61 ΤΣΙΜΠΛΟΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
39 ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
31 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
24 ΒΑΡΒΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΒΑΡΗ-ΒΟΥΛΑ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΥΛΑΣ)

231 ΣΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
141 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
67 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
63 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
54 ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
52 ΚΑΡΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
47 ΠΕΡΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
44 ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
39 ΚΟΚΟΛΙΟΥ ΕΛΛΗ του ΙΩΑΝΝΗ
37 ΠΕΤΡΕΛΛΗ –ΤΣΑΓΚΟΖΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
35 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
33 ΜΠΑΜΠΟΥ ΚΟΝΔΥΛΙΑ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
33 ΜΩΡΑΪΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
31 ΜΠΟΖΙΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ(ΚΙΚΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
31 ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΦΑΝΗ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
25 ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23 ΚΑΒΟΥΚΛΗΣ ΘΕΜΕΛΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
22 ΧΑΛΟΦΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
19 ΝΤΑΚΟΥΒΑΝΟΥ-ΤΣΙΜΠΛΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19 ΚΑΡΥΤΙΝΟΥ-ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
17 ΚΟΥΤΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΒΑΡΗ-ΒΟΥΛΑ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (ΛΟΙΠΕΣ ΕΚΛΟΓΙΚΕΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ)

77 ΣΑΠΙΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
38 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΒΑΡΗ)
35 ΡΙΦΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ(ΒΑΡΗ)
29 ΛΥΚΟΥΔΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ(ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
22 ΣΟΥΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΑΡΗ)
21 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ–ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ –ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ(Β
20 ΜΑΚΡΗ-ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΡΙΤΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΑΡΗ)
19 ΧΡΥΣΟΧΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΝΙΚΗΤΑ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
16 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ(ΒΑΡΗ)
14 ΚΑΣΣΗ ΣΟΦΙΑ (ΦΙΦΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΒΑΡΗ)
10 ΦΩΣΚΟΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΑΡΗ)
10 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ (ΒΑΡΗ)
10 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΑΡΗ)
9 ΠΙΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ(ΒΑΡΗ)
9 ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ(ΒΑΡΗ)
7 ΦΑΙΝΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
6 ΜΠΙΣΚΙΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
4 ΝΤΑΦΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ(ΒΑΡΗ)

ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΖΩΗΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΥΛΑΣ)

580 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΛΑΤΩΝΟΣ
524 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
490 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ-ΛΥΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ(ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
459 ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
350 ΚΙΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
327 ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
249 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
222 ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
162 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
160 ΦΩΤΑ ΟΛΓΑ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
128 ΜΠΙΜΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
112 ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
110 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
107 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
103 ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
64 ΜΠΟΥΣΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
60 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
55 ΝΤΟΥΡΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
54 ΝΙΚΗΤΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
51 ΜΙΧΙΩΤΗ-ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
44 ΝΤΑΦΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
39 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΕΛΕΦΑΝΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
38 ΓΑΓΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
36 ΚΑΛΚΕΤΕΝΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
31 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
30 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΚΑΙΣΑΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
28 ΜΥΛΩΝΑΣ ΜΥΡΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
26 ΒΙΤΑΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
24 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΑΡΙΤΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΟΡΔΑΝΗ
15 ΜΠΙΡΠΑΝΑΓΟΥ (ΣΙΔΕΡΗ) ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΖΩΗΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΛΑΣ)

406 ΦΑΜΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
300 ΚΩΣΤΑΛΙΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
251 ΜΠΟΛΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ
202 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
184 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
162 ΣΑΡΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
148 ΔΙΔΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
145 ΚΑΛΦΑ ΑΣΗΜΙΝΑ-ΓΙΑΣΕΜΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
127 ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΚΟΥΛΗ (ΛΙΛΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
95 ΠΑΝΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
93 ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΟΥ ΝΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
66 ΠΟΥΡΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΖΩΗΣ (ΛΟΙΠΕΣ ΕΚΛΟΓΙΚΕΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ)

350 ΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
343 ΚΑΣΔΑΓΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ(ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
128 ΑΝΗΛΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ(ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
99 ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (ΚΛΑΙΡΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΒΑΡΗ)
82 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΒΑΡΗ)
47 ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΑΡΗ)
29 ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
29 ΠΑΛΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
28 ΓΑΤΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΒΑΡΗ)
25 ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΒΑΡΗ)
23 ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ (ΒΑΡΗ)
22 ΚΑΣΤΑΝΗ ΗΡΩ του ΑΝΔΡΕΑ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
20 ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΒΑΡΗ)
20 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
18 ΖΑΓΑΝΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ)
14 ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΒΑΡΗ)
13 ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΒΑΡΗ)
10 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΑΡΗ)
8 ΒΟΡΕΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ(ΒΑΡΗ)
7 ΔΟΓΙΒΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ(ΒΑΡΗ)

glyfadaweb 2010
no image
  • Title : ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2010 Βάρη,Βούλα,Βουλιαγμένη.(Αποτελέσματα και Σταυροί Υποψηφίων)
  • Posted by :
  • Date : 11/09/2010
  • Labels :
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου