ΤΡΙΤΗ,27 Νοεμβρίου 2012.
Μια ξεχωριστή οινική βραδιά με κρασιά μικρών Ελλήνων Παραγωγών.
Ο Νότιος, η ομάδα του "Le Petit Sommelier" και ο κύριος Λάζαρος Γατσέλος, οινολόγος και υποψήφιος του "Institute of Master of Wine", σας καλεί σε ένα οινογευστικό ταξίδι με κρασιά από ελληνικές αλλά και διεθνής ποικιλίες.
Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητος.
Φροντίστε εγκαίρως για κράτηση θέσεων,
στο 213-0251001 ή στο notiosvoula@yahoo.gr
ΓΛΥΦΑΔΑ WEB
Μια ξεχωριστή οινική βραδιά με κρασιά μικρών Ελλήνων Παραγωγών.
Ο Νότιος, η ομάδα του "Le Petit Sommelier" και ο κύριος Λάζαρος Γατσέλος, οινολόγος και υποψήφιος του "Institute of Master of Wine", σας καλεί σε ένα οινογευστικό ταξίδι με κρασιά από ελληνικές αλλά και διεθνής ποικιλίες.
Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητος.
Φροντίστε εγκαίρως για κράτηση θέσεων,
στο 213-0251001 ή στο notiosvoula@yahoo.gr
ΓΛΥΦΑΔΑ WEB
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου