ΤΟΠΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ.
ΠΕΜΠΤΗ, 15 Νοεμβρίου 2012.
ΠΕΜΠΤΗ, 15 Νοεμβρίου 2012.
Άρκετοί απο εμάς στον δήμο Γλυφάδας έχουν προσέξει τους βράχους που εχει τοποθετήσει η δημοτική αρχή σε αρκετά σημεία του δήμου Γλυφάδας, προφανώς ώστε να περάσει το μήνυμα ενός ακλόνητου δήμου η στην δική μας γλώσσα rock.
Σαφώς σε καμία περίπτωση ο δήμος Γλυφάδας δεν πρόκειται και δεν είναι ακλόνητος η rock πολυ απλά γιατί δεν συντρέχουν οι λόγοι..... και κανείς δεν πείθεται απο κινήσεις χωρίς ουσιαστικές αποδείξεις.
ΓΛΥΦΑΔΑ WEB,
Γιάννης Κουρδομένος
Το rock η οχι το κάνουν οι άνθρωποι με τις ενεργειές τους, και σε καμία περίπτωση τα αντικείμενα και η ύλη.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου