![](http://2.bp.blogspot.com/-0ArxtGNQrnc/VJ6XH7MocQI/AAAAAAAAwA8/8Kl-u44VYk0/s1600/%CE%94%CE%97%CE%9C%CE%9F%CE%A4%CE%99%CE%9A%CE%91%2B%CE%A0%CE%91%CE%A1%CE%91%CE%A4%CE%97%CE%A1%CE%97%CE%A4%CE%97%CE%A1%CE%99%CE%91.jpg)
Μετά από τις γιορτές θα κανονίσουμε συνάντηση των πρωτοβουλιών στην Αττική για να συζητήσουμε τις εμπειρίες.
Για όσους νέους φίλους ενδιαφέρονται για Δημοτικό Παρατηρητήριο στο δήμο τους υπάρχουν διαθέσιμα πληροφοριακά (ηλεκτρονικά ή έντυπα) ηλεκτρονικοί ιστότοποι ελληνικοί και ακόμη περισσότεροι ισπανικοί (για όσους γνωρίζουν τη γλώσσα), όπως και η δίωρη συνέντευξη του Μάκη Σταύρου και Θοδωρή Μαργέλη στο αυτοδιαχειριζόμενο ραδιόφωνο της ΕΡΤ-OPEN, στη δημοσιογράφο Αρχοντούλα Πέτρου.
Η γραμματεία της Εναλλακτικής Δράσης
Δημοτικά Παρατηρητήρια
Πολιτών (CMOs)
ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΜΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΗΝ ΕΡΤOPEN (audio)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου